Brazilský keratin – ano nebo ne ??

BRAZILSKÝ KERATIN – ANO NEBO NE ?- Můj názor…
O brazilském keratinu se dočtete, že  je profesionálním prostředkem pro trvalé narovnání a regeneraci všech typů vlasů.

Narovnává vlasy bez změny jejich struktury, během aplikace rekonstruuje narušené vlasové vlákno ve vnitřní struktuře, posiluje a zaceluje kutikulu(obal vlasu) a dodává elasticitu. Výsledkem aplikace jsou zdravé, rovné, hebké a lesklé vlasy po dobu 3 až 4 měsíců. Brazilský keratin obsahuje přírodní keratin, minerály mrtvého moře, výtažky z rostlin a regenerační oleje. Neobsahuje škodlivé látky, kyselinu thioglykolovou, ani formaldehyd.

Láká Vás to ? Ale ! … Udělejte si svůj názor…:-)


Cena ošetření touto metodu se pohybuje od 2tis. korun výše.I proto se klientky rozhodují , zda ošetření podstoupit
Zamysleme se prosím nad názvem BRAZILSKÝ…Jaké vlasy mají Brazilky, odkud tento přípravek pochází ? Jejich vlasy jsou mnohem pevnější, silnější a tmavší. Keratin se navíc zažehluje pod vysokou teplotou!!! Proto se keratin hodí pro vlasy, které vydrží vysokou teplotu.


Leckde se dočtete, že vlasy se trvale narovnají… Logicky vzato – pokud se do střední části vlasu keratin dostane , pak jsou vlasy o něco málo těžší, tedy mohou být rovnější v důsledku vlastní váhy…


Aby ale zůstaly trvale narovnané, musela by směs nanesená na vlasy obsahovat látky silně redukční, jako např kyselinu thioglykolovou, aby mohla být rozpojena disulfidová vazba. Dále pak zásaditou látku , např. amoniak, pro rozpojení iontové vazby..Tyto vazby se pak látkami opačnými musejí zase spojit, aby vlas trvale držel svůj tvar.


Než se rozhodnete pro tuto metodu, zeptejte se svého kadeřníka na kvalitu svých vlasů. Pokud jsou Vaše vlasy odbarvené a slabé  a máte to štěstí , že je kadeřník znalý věci,  jistě Vám nabídne jinou alternativu…:-)

     Kadeřnické řemeslo je mou vášní už více, než 15 let. Učím i laickou veřejnost, především ženy, orientovat se v kadeřnických postupech tak, aby samy mohly s klidem usednout na to správné kadeřnické křeslo, nebát se přitom o své vlasy a užívat si zaslouženou péči kadeřníka... Můj příběh najdete zde>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Jak na vlasy sama doma – jak pečovat o své vlasy mezi návštěvami salonu – rychle levně, s přehledem a bez stresu …

    Vypadají Vaše vlasy krásně, když odcházíte ze salonu? Jak o ně ale pečovat, když jste "SAMA DOMA" ? Kadeřníka zrovna po ruce nemáte a chcete,aby Vaše vlasy vypadaly stále dobře ? Inspiraci a odpovědi na otázky, které jste možná nedostala v kadeřnickém salonu najdete právě tady :-)

  • Nejnovější články
  • Kategorie